Ons team

Gedelegeerd Bestuurders   Felix, Ben & Tim Quirijnen
 
    Verantwoordelijke Verkoop  Brecht

Mol

Herentals
Christophe Geyskens
christophe@felix.be 
Tanja Maesen
tanja@felix.be 
Daniel Camusat
daniel@felix.be
 
Verantwoordelijke
Naverkoop
Bestuurder
  Ben Quirijnen
ben@felix.be
    Verantwoordelijke Naverkoop Brecht

Mol

Herentals
Ronny Hertogs
ronny@felix.be 
Ben Quirijnen
ben@felix.be
Davy Degraef
davy@felix.be 
 
Verantwoordelijke 
Verkoop
Bestuurder
  Tim Quirijnen
tim@felix.be
    Verantwoordelijke Magazijn Brecht

Mol

Herentals
François Van Den Bergh
magazijn@felix.be
Tom Cauwenberghs
tom@felix.be
Kamil Wierzchowiak
kamil@felix.be
 
Verantwoordelijke
Boekhouding
Guy Van Looveren
guy@felix.be
    Verantwoordelijke Carrosserie   Jim Van Den Keybus
carrosserie@felix.be
 

Verantwoordelijke Personeelszaken
Bart Mertens
bart@felix.be
    Verantwoordelijke Receptie Brecht

Mol

Herentals
Karl Vermeulen
karl@felix.be
Peter Geerts
peter@felix.be
Bert Vercammen
bert@felix.be
 

Verantwordelijke
Fleet

  Geert De Bie
geert@felix.be
         

ONZE VESTIGINGEN
some space3
volg ons op facebook!

testrit AANVRAGEN

brochure/documentatie
afspraak ONDERHOUD
ALGEMENE VRAAG
some space3
some space3