Team Herentals

Gedelegeerd Bestuurder Tim Quirijnen
tim@felix.be

Ben Quirijnen
ben@felix.be
Verantwoordelijke Werkplaats Davy Degraef
davy@felix.be

Verantwoordelijke
Naverkoop
Ben Quirijnen
ben@felix.be
Verantwoordelijke Financiën Guy Van Looveren
guy@felix.be

Verantwoordelijke
Verkoop
Tim Quirijnen
tim@felix.be
Verantwoordelijke Magazijn Kamil Wierzchowiak
kamil@felix.be

Verkoop Fleet
Geert de Bie
fleet@felix.be
Verantwoordelijke Carrosserie Jim Van Den Keybus
carrosserie@felix.be
Verkoop
Daniel Camusat
daniel@felix.be
Verantwoordelijke Receptie Bert Vercammen
Bert@felix.be

ONZE VESTIGINGEN
some space3
some space3
Registreer
ONTVANG DE FELIX CAR
NIEUWSBRIEF
Verzenden
volg ons op facebook!
some space3

testrit AANVRAGEN

brochure/documentatie
afspraak ONDERHOUD
ALGEMENE VRAAG
some space3