Team Mol

Gedelegeerd Bestuurder Tim Quirijnen
tim@felix.be

Ben Quirijnen
ben@felix.be 
Verantwoordelijke Werkplaats Ben Quirijnen
Ben@felix.be

Verantwoordelijke
Filiaal
Peter Geerts
peter@felix.be
Verantwoordelijke Financiën Guy Van Looveren
guy@felix.be

Verantwoordelijke
Verkoop
Tanja Maesen
tanja@felix.be
Verantwoordelijke Magazijn Tom Cauwenberghs
tom@felix.be

Verkoop
Business Center

Geert de Bie
fleet@felix.be
Verantwoordelijke Carrosserie Jim Van Den Keybus
carrosserie@felix.be
Verkoop      Tanja Maesen
tanja@felix.be 
      Verantwoordelijke Receptie     Peter Geerts
peter@felix.be
 

ONZE VESTIGINGEN
some space3
some space3
Registreer
ONTVANG DE FELIX CAR
NIEUWSBRIEF
Verzenden
some space3
volg ons op facebook!
some space3

testrit AANVRAGEN

brochure/documentatie
afspraak ONDERHOUD
ALGEMENE VRAAG