Team Brecht

Gedelegeerd Bestuurder Felix Quirijnen
Ben Quirijnen
Tim Quirijnen 
Verantwoordelijke Werkplaats Ronny Herthogs
ronny@felix.be

Verantwoordelijke
Naverkoop
Ben Quirijnen
ben@felix.be
Verantwoordelijke Financiën Guy Van Looveren
guy@felix.be

Verantwoordelijke
Verkoop
Tim Quirijnen
tim@felix.be
Verantwoordelijke Magazijn François Van Den Bergh
magazijn@felix.be

Verkoop Fleet
Geert De Bie
fleet@felix.be
Verantwoordelijke Carrosserie Jim Van Den Keybus
carrosserie@felix.be
Verkoop     Christophe Geyskens
christophe@felix.be

Philip Daemen
philip@felix.be
      Verantwoordelijke Receptie     Karl Vermeulen
karl@felix.be

Annemie Meyvisch
annemie@felix.be
 

ONZE VESTIGINGEN
some space3
some space3
Registreer
ONTVANG DE FELIX CAR
NIEUWSBRIEF
Verzenden
some space3
volg ons op facebook!
some space3

testrit AANVRAGEN

brochure/documentatie
afspraak ONDERHOUD
ALGEMENE VRAAG